Przejdź do głównej zawartości

Wymówka grubasa

On twierdzi, że tusza to tylko pech,
A w ogóle nie ćwiczy i je za trzech

Komentarze

 1. Witaj. Dziękuje za odwiedzenie mojego bloga. Wiesz, przeczytałem kilka Twoich wierszy i powiem Ci szczerze, jestem bardzo zaskoczony. To jest całkiem inna poezja, taka nowoczesna. Od dawna tworzysz:)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy moje skromne wiersze zasługują na miano poezji. Poezja to wyższa szkoła jazdy, superprofesjonalizm i doskonały warsztat. Moje wiersze to raczej zabawa słowem, zbiór luźnych myśli połączonych w pewien sposób ze sobą, elementy słowne powiązane ze sobą i złożone w całość. Piszę amatorsko, żeby poukładać myśli i oswoić się z rzeczywistością. To jak defragmentacja dysku.

  Na blogu piszę od roku, wcześniej przez jakiś rok tworzyłam na wortalu. Dawniej pisałam wiersze i opowiadania w czasach podstawówki i szkoły średniej, ale nie były to jakieś wybitne dzieła.

  Fraszki akurat piszę rzadko, teraz jakoś mnie naszło, ułożył mi się taki oto rym w głowie. :-) Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne. Mało słów, bardzo dużo treści. Brawo

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeżeli masz ochotę i chwilę czasu, dodaj swój komentarz dotyczący wpisu. Komentarze są poddawane moderacji w celu uniknięcia spamu.

Bądź na bieżąco

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie wierszy i opowiadań jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.