Przejdź do głównej zawartości

Nibyja

Ukryta

Za słowami, gestami
Ulotnymi chwilami

Za zamkniętymi drzwiami
Otoczona ścianami

Związana konwenansami
Kierowana liczbami

Czasem w normie
Czasem poza nią

Istniejąca tak jakby

Komentarze

 1. A czy prawdziwa?? :)
  Bardzo dobry wiersz;)
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem nie wiadomo, gdzie leży cienka granica między prawdą a fikcją, co jest prawdziwe, a co tylko zdaje się być prawdziwym. Dziękuję za komentarz i również pozdrawiam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku , piekne masz te wiersze , ale najbardziej z nich wszystkich podoba mi sie ten :) Masz talent , pisz , pisz i jeszcze raz pisz bo to co robisz jest cudne *.* powodzenia ^.^ zapraszam takze na mojego bloga http://takemyhand.blog.pl/ nieco inny , bo nie o poezji ale zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeżeli masz ochotę i chwilę czasu, dodaj swój komentarz dotyczący wpisu. Komentarze są poddawane moderacji w celu uniknięcia spamu.

Bądź na bieżąco

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie wierszy i opowiadań jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.