Przejdź do głównej zawartości

VBA

The Versatile Blogger


Witam, ku mojego ogromnego zaskoczeniu mój skromny i oszczędny treściowo blog został wczoraj wyróżniony nagrodą Versatile Blogger przez Evana Olcana oraz Lemkowynę na Beskidzie Niskim. Jestem im wdzięczna zarówno za ową nagrodę, jak i czytanie moich blogowych tekstów. Wiem, że są one specyficzne, niekiedy grafomańskie i zbyt dosłowne, a niekiedy trudne i stanowiące jedynie wytwór moich myśli związanych z danym tematem. Nie jest lekko przez nie przebrnąć, dlatego podziwiam i jestem wdzięczna tym, którym jednak się chce.

Oto linki do blogów podmiotów wyróżniających:

Poezja - cząstka samego siebie

Chciałabym wyróżnić następujących bloggerów:

Cień Mojego Cienia i To, co najważniejsze
Przeczytałam, że nagroda zobowiązuje do przedstawienia 7 faktów o sobie. W sumie, jeżeli chodzi o moją blogową twórczość to, parafrazując Hannibala Lectera, zajrzyj do akt, w nich są wszystkie odpowiedzi. Mimo to postaram się napisać o sobie coś "nieznanego":

1. Zaczęłam prowadzić tego bloga po odejściu z wortalu pisze-wiersze.pl
2. Nie mam samochodu ani prawa jazdy
3. Mój ulubiony polski film to "Dzień Świra"
4. Mój pies jest spod znaku panny
5. Okropnie denerwuje mnie, jak ktoś "ubiera bluzkę" lub "ubiera spodnie", ponieważ ubrania można na siebie założyć, ubrać można choinkę na święta
6. Nie słodzę herbaty ani kawy
7. Umiem ruszać uszami i zwijać język w trąbkę (a ponoć nie każdy to potrafi).

Jeszcze raz dziękuję za nagrodę i pozdrawiam :-)

Komentarze

  1. Przede wszystkim gratuluję wyróżnienia :)
    Dziękuje za wyróżnienie mojej osoby- jestem bardzo mile zaskoczona- dziękuję.Punkty 2,3- również tak mam, a z pt. 7 umiem tylko robić rurkę z języka.
    Trzymam kciuki- niech wena Cię nie opuszcza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za zaproszenie i wyróżnienie. Podzrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeżeli masz ochotę i chwilę czasu, dodaj swój komentarz dotyczący wpisu. Komentarze są poddawane moderacji w celu uniknięcia spamu.

Bądź na bieżąco

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie wierszy i opowiadań jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.