Przejdź do głównej zawartości

Kanał na YT

Od jakiegoś czasu nagrywam utwory muzyczne i publikuję je na swoim kanale youtube. Być może nie są one najwyższej jakości, ale i tak jestem z nich dumna, bo to moje własne dzieła. :-) Oto niektóre z nich:

Jeżeli macie chęć być na bieżąco z moją amatorską twórczością muzyczną, to możecie zasubskrybować mój kanał youtube oraz dawać oceny mym skromnym dziełom. Proszę o wyrozumiałość, gdyż jestem bardzo mocno początkująca w dziedzinie tworzenia muzyki. Za rady techniczne, dotyczące programów i korzystania z nich, nie obrażę się, a wręcz przeciwnie.

Przypominam o tym, że macie również możliwość polubienia mojej strony na facebooku i obserwowania strony na google plus

To by było na tyle, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Niedługo opublikuję kolejny wiersz.

Komentarze

Bądź na bieżąco

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie wierszy i opowiadań jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.