Przejdź do głównej zawartości

Erozja

A nóż widelec
Kroją rozpaczliwie
Codzienność
Na kęsy

Starannie
Oddzielają kawałki
Racji bytu

Jedzenie męczy:

Twardy orzech
Do zgryzienia,
Lek zbyt gorzki
Do przełknięcia

Masło maślane
Roztapia się
Wcześniej niż powinno.

Herbata stygnie,
Szkliwo wciąż pęka

Lakieruj

Komentarze

  1. Wreszcie coś dłuższego tak jak pisałam w którymś komentarzu czasem warto rozwinąć ;)
    Szczerze to dwie pierwsze zwrotki podobają mi się bardzo zaciekawiły mnie później stwierdzenie że jedzenie męczy rozbawiło a część o maśle i końcówka to taka dla mnie wisienka na torcie, którą zjadam ze smakiem. Bo ten orzech i lek rzeczywiście ciężkostrawny ;)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Początek w założeniu miał mieć podwójne znaczenie, bo często mówi się potocznie "a nuż widelec się uda", "a nuż widelec zadziała" itd. Nie przepraszaj. :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeżeli masz ochotę i chwilę czasu, dodaj swój komentarz dotyczący wpisu. Komentarze są poddawane moderacji w celu uniknięcia spamu.

Bądź na bieżąco

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Weebly Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblerze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na We♥it Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Google+ Introwertyczka na Pingerze Introwertyczka na Filmwebie Forum dla Ciebie Introwertyczka na Disqusie Napisz do mnie Subskrybuj blog
Kopiowanie wierszy i opowiadań jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.